Úspěchy hráčů

Úspěchy hráčů TC BAJDA Kroměříž v sezóně 2018-2019

Jméno hráče/dvojice Termín Turnaj Kategorie Umístění
Holubová Aneta IX/2019 Břeclav st. žactvo – C 1.
Homolka Filip IX/2019 Lanžhot ml. žactvo – C 1.
Homolka Filip (+ Veselý Marian) IX/2019 Lanžhot ml. žactvo – C 2.
Veselý Marian (+ Homolka Filip) IX/2019 Lanžhot ml. žactvo – C 2.
Veselý Marian IX/2019 Břeclav ml. žactvo – C 3.
Dillenz Lukáš (+ Jermář Jan) IX/2019 Lokomotiva Praha dospělí – A 3.
Homolka Filip IX/2019 Zlín – Mladcová ml. žactvo – C 3.
Homolka Filip (+ Váňa Tomáš) IX/2019 Zlín – Mladcová ml. žactvo – C 1.
Homolka Filip (+ Schaur Roman) IX/2019 Lanžhot st. žactvo – C 3.
Holubová Aneta IX/2019 Vsetín st. žactvo – C 1.
Večerková Julie IX/2019 Hradec Králové ml. žactvo – C 2.
Večerková Julie (+ Kubíková Nikola) IX/2019 Kraví Hora ml. žactvo – C 2.
Dvořáková Nikola IX/2019 Zlín – Mladcová ml. žactvo – C 2.
Dvořáková Nikola (+ Pospíšilová Nikola) IX/2019 Zlín – Mladcová ml. žactvo – C 1.
Slovák Martin (+ Gebel Jáchym) IX/2019 Čebín st. žactvo – D 3.
Kružík Vilém (+ Rektořík Marek) IX/2019 Otrokovice st. žactvo – C 3.
Šímová Veronika (+ Dvořáková Nikola) IX/2019 Otrokovice st. žactvo – C 3.
Dvořáková Nikola (+ Šímová Veronika) IX/2019 Otrokovice st. žactvo – C 3.
Berka Dalibor IX/2019 Otrokovice st. žactvo – C 2.
Homolka Filip (+ Berka Dalibor) IX/2019 Otrokovice st. žactvo – C 3.
Berka Dalibor (+ Homolka Filip) IX/2019 Otrokovice st. žactvo – C 3.
Holubová Aneta IX/2019 Otrokovice st. žactvo – C 1.
Holubová Aneta (+ Chytilová Agatha) IX/2019 Otrokovice st. žactvo – C 1.
Berka Dalibor VIII/2019 Havířov st. žactvo – C 3.
Berka Dalibor VIII/2019 Zlín st. žactvo – C 3.
Berka Dalibor (+ Hanačík Antonín) VIII/2019 Zlín st. žactvo – C 3.
Holubová Aneta VIII/2019 Zlín st. žactvo – C 1.
Holubová Aneta (+ Pfeifferová Kamila) VIII/2019 Zlín st. žactvo – C 1.
Veselý Marian (+ Nevrlý Jakub) VIII/2019 Strážnice ml. žactvo – C 3.
Veselý Marian (+ Němec Adam) VIII/2019 BLTC Brno ml. žactvo – C 2.
Šímová Veronika (+ Jelínková Johana) VIII/2019 Bystřice p.H. st. žactvo – C 3.
Dvořáková Nikola VIII/2019 Strážnice ml. žactvo – C 1.
Dvořáková Nikola (+ Pospíšilová Nikola) VIII/2019 Strážnice ml. žactvo – C 1.
Dvořáková Nikola VIII/2019 Zlín ml. žactvo – C 1.
Dvořáková Nikola (+ Machačová Zuzana) VIII/2019 Zlín ml. žactvo – C 1.
Homolka Filip (+ Zika Šimon) VIII/2019 ŽLTC Brno st. žactvo – C 3.
Večerková Julie (+ Šimková Klára) VIII/2019 Tišnov ml. žactvo – C 3.
Dvořáková Nikola (+ Marušáková Agáta) VIII/2019 Zlín – Mladcová ml. žactvo – C 2.
Slovák Martin VIII/2019 Čebín st. žactvo – D 3.
Slovák Martin (+ Kněžínek Filip) VIII/2019 Čebín st. žactvo – D 2.
Kružík Vilém (+ Rektořík Marek) VIII/2019 Přerov st. žactvo – C 3.
Homolka Filip (+ Žampach Vojtěch) VII/2019 Bystřice p.H. ml. žactvo – C 3.
Veselý Marian (+ Remeš Martin) VII/2019 Slovácko ml. žactvo – C 3.
Dvořáková Nikola VII/2019 Slovácko ml. žactvo – C 3.
Homolka Filip (+ Slovák Martin) VII/2019 Studénka st. žactvo – C 3.
Slovák Martin (+ Homolka Filip) VII/2019 Studénka st. žactvo – C 3.
Večerková Julie VII/2019 Bystřice p.H. ml. žactvo – C 3.
Večerková Julie (+ Kubíková Nikola) VII/2019 Bystřice p.H. ml. žactvo – C 1.
Veselý Marian (+ Němec Adam) VII/2019 Brno – Tuřany ml. žactvo – C 1.
Dillenz Lukáš VII/2019 Bučovice dospělí – C 1.
Dillenz Lukáš (+ Bláha Tomáš) VII/2019 Bučovice dospělí – C 1.
Bláha Tomáš VII/2019 Bučovice dospělí – C 2.
Bláha Tomáš (+ Dillenz Lukáš) VII/2019 Bučovice dospělí – C 1.
Holubová Aneta VII/2019 MČR družstev ml. žactvo 1.
Večerková Julie (+ Horutová Agáta) VII/2019 Frýdlant n.O. ml. žactvo – C 2.
Dillenz Lukáš VII/2019 Třinec dospělí – B 3.
Dillenz Lukáš (+ Vágner Josef) VII/2019 Třinec dospělí – B 3.
Homolka Filip VII/2019 Strážnice st. žactvo – C 3.
Homolka Filip (+ Váňa Tomáš) VII/2019 Strážnice st. žactvo – C 2.
Dvořáková Nikola VI/2019 Kyjov ml. žactvo – C 2.
Dvořáková Nikola (+ Mrázová Vanesa) VI/2019 Kyjov ml. žactvo – C 1.
Homolka Filip VI/2019 Kyjov ml. žactvo – C 2.
Homolka Filip (+ Váňa Tomáš) VI/2019 Kyjov ml. žactvo – C 1.
Holubová Aneta (+ Prici Terezie) VI/2019 Liberec ml. žactvo – olymp 3.
Dillenz Lukáš VI/2019 Brno dospělí – ak.MČR 1.
Dillenz Lukáš (+ Kelnar Tomáš) VI/2019 Brno dospělí – ak.MČR 2.
Dvořáková Nikola VI/2019 Kroměříž ml. žactvo – C 2.
Dvořáková Nikola (+ Pospíšilová Nikola) VI/2019 Kroměříž ml. žactvo – C 2.
Homolka Filip (+ Směřička Matouš) VI/2019 Kroměříž ml. žactvo – C 3.
Holubová Aneta V/2019 ŽLTC Brno ml. žactvo – JMP 3.
Holubová Aneta (+ Chytilová Agatha) V/2019 ŽLTC Brno ml. žactvo – JMP 3.
Berka Dalibor (+ Špaček Jakub) III/2019 Tempo Praha st. žactvo – C 3.
Kružík Vilém (+ Rektořík Marek) III/2019 Zlín-Mladcová st. žactvo – C 3.
Dvořáková Nikola III/2019 Kyjov ml. žactvo – C 1.
Dvořáková Nikola (+ Pospíšilová Nikola) III/2019 Kyjov ml. žactvo – C 1.
Holubová Aneta (+ Chytilová Agatha) III/2019 Tenis Slovácko st. žactvo – C 1.
Veselý Marian III/2019 Kyjov ml. žactvo – C 2.
Chalupová Veronika (+ Čákorová Jana) III/2019 Vitality Slezsko dorost – C 1.
Chalupová Veronika III/2019 Zlín dorost – C 1.
Chalupová Veronika (+ Frýdlová Hana) III/2019 Zlín dorost – C 1.
Frýdlová Hana (+ Chalupová Veronika) III/2019 Zlín dorost – C 1.
Berka Dalibor (+ Tlačbaba Matěj) III/2019 Kyjov st. žactvo – C 2.
Chalupová Veronika III/2019 Zlín Mladcová dorost – C 2.
Dvořáková Nikola (+ Pospíšilová Nikola) III/2019 Znojmo ml. žactvo – C 3.
Dillenz Lukáš (+ Wawrzyczek Andrej) II/2019 Žamberk dospělí – B 2.
Homolka Filip II/2019 Zlín Mladcová ml. žactvo – C 1.
Homolka Filip (+ Směřička Matouš) II/2019 Zlín Mladcová ml. žactvo – C 2.
Holubová Aneta II/2019 Vysoké Mýto ml. žactvo – B 3.
Homolka Filip (+ Váňa Tomáš) II/2019 TK Zlín ml. žactvo – C 2.
Dvořáková Nikola (+ Turková Ema) I/2019 TK Zlín ml. žactvo – C 2.
Dillenz Lukáš (+ Vágner Josef) I/2019 Třebíč dospělí – B 1.
Homolka Filip (+ Směřička Matouš) I/2019 Tenis Slovácko ml. žactvo – C 2.
Dvořáková Nikola I/2019 Tenis Slovácko ml. žactvo – C 2.
Berka Dalibor (+ Koryťák Vojtěch) I/2019 Brno Líšeň st. žactvo – C 2.
Chalupová Veronika I/2019 Tenis Slovácko dorost – C 1.
Holubová Aneta (+ Chytilová Agatha) I/2019 ŽLTC Brno ml. žáctvo – JMP 3.
Homolka Filip XII/2018 Radegast ml. žáctvo – C 3.
Homolka Filip (+ Veselý Marian) XII/2018 Radegast ml. žáctvo – C 2.
Veselý Marian (+ Homolka Filip) XII/2018 Radegast ml. žáctvo – C 2.
Dillenz Lukáš XII/2018 Tenis Slovácko dospělí – JMP 3.
Kružík Vilém (+ Holík Filip) XII/2018 Tenis Slovácko st. žáctvo – C 2.

Sezóna 2017-2018