Fotogalerie

Turnaj babytenis 2019

BAJDA CUP
28.9.2019

19 fotografií

Turnaj dorost 2019

KROMĚŘÍŽ CUP 2019
Dorost - kategorie "B"
22.8. - 25. 8. 2019

162 fotografií

Turnaj starší žáci 2019

13. - 15.7.2019

140 fotografií

Zakončení soutěže družstev 2019

28.6.2019

44 fotografií

Turnaj mladší žáci 2019

1. - 3.6.2019

115 fotografií

Turnaj ženy 2019

18. - 19.5.2019

50 fotografií

Mikulášský turnaj 2018

Hala Kostelany
17.11.2018

85 fotografií

Turnaj babytenis 2018

Baby Cup
29.9.2018

50 fotografií

Turnaj dorost 2018

KROMĚŘÍŽ CUP 2018
Dorost - kategorie "B"
23.8. - 26. 8. 2018

151 fotografií

Turnaj starší žáci 2018

14. - 16.7.2018

78 fotografií

Bagrák 2018

Vyhodnocení soutěže družstev
29.6.2018

99 fotografií

Junior Cup 2018

Mladší žactvo
2. - 4.6.2018

47 fotografií

Turnaj dospělí 2018

12. - 14.5.2018

33 fotografií

Mikulášský turnaj 2017

Hala Kostelany
2.12.2017

68 fotografií

Turnaj dorost 2017

KROMĚŘÍŽ CUP 2017
Dorost - kategorie "B"
26.8. - 29. 8. 2017

111 fotografií

Turnaj starší žáci 2017

15. - 16.7.2017

96 fotografií

Turnaj starší žáci 2016

182 fotografií

Turnaj dorost 2016

KROMĚŘÍŽ CUP 2016
Dorost - kategorie "B"
30.7. - 2. 8. 2016

156 fotografií

Turnaj starší žáci 2015

KROMĚŘÍŽ CUP 2015
Starší žáci
5. - 7. 9. 2015

Výsledky:

Dvouhra starší žáci:
Jaroslav Šmédek (Jiskra Otrokovice)
Jakub Jančík (TK Precheza Přerov o.s.)
6:7(6), 6:1, 6:4
Čtyřhra starší žáci:
Jančík (TK Precheza Přerov o.s.), Vaculík(TK AGROFERT Prostějov)
Šmédek (Jiskra Otrokovice), Mišťúrik (TC Staré Město)
6:3, 6:3
Dvouhra starší žákyně:
Karolína Kubáňová (TK Slávia Orlová)
Gabriela Tomečková (TC Bajda Kroměříž)
6:0, 6:0
Čtyřhra starší žákyně:
Kubáňová (TK Slávia Orlová), Macháčková (TO TJ Nový Jičín)
Horáková (TJ Sokol Vizovice), Střelcová (TK SK Zlín)
7:5,6:1

129 fotografií

Turnaj dorost 2015

KROMĚŘÍŽ CUP 2015
Dorost - kategorie "B"
1. - 4. 8. 2015

Výsledky:

Dvouhra dorostenek:
Hana Pektorová (TK Precheza Přerov o.s.)
Justýna Malatinská (TK Slavia Orlová)
6:1, 6:3
Čtyřhra dorostenek:
Hana Pektorová (TK Precheza Přerov o.s.), Tereza Najmanová (TK Agrofert Prostějov)
Monika Pavlásková (TK Agrofert Prostějov), Barbora Koláčková (TK Precheza Přerov o.s)
6:0, 6:2
Dvouhra dorostenců:
Tadeáš Paroulek (1.ČLTK Praha)
Radek Koudela (TK Precheza Přerov o.s.)
6:1, 6:0
Čtyřhra dorostenců:
Dominik Bartoň, Filip Guziur (oba TK Agrofert Prostějov)
Evžen Holiš, Jakub Novák (oba TK Agrofert Prostějov)
6:3,6:4

83 fotografií

Turnaj starší žáci 2014

KROMĚŘÍŽ CUP 2014
Starší žáci
6. - 8. 9. 2014

379 fotografií

Turnaj dorost 2014

KROMĚŘÍŽ CUP 2014
Dorost - kategorie "B"
2. - 5. 8. 2014

168 fotografií

Turnaj starší žáci 2013

KROMĚŘÍŽ CUP 2013
Starší žáci
7. - 9. 9. 2013

103 fotografií

Turnaj dorost 2013

KROMĚŘÍŽ CUP 2013
Dorost - kategorie "B"
3. - 6. 8. 2013

158 fotografií

Turnaj starší žáci 2012

KROMĚŘÍŽ CUP 2012
Starší žáci
8. - 10. 9. 2012

228 fotografií

Turnaj dorost 2012

KROMĚŘÍŽ CUP 2012
Dorost - kategorie "B"
4. - 7. 8. 2012

114 fotografií

Turnaj dorost 2011

KROMĚŘÍŽ CUP 2011
Dorost - kategorie "B"
3. - 6. 8. 2011

104 fotografií