Aktuality


clanek_gregor1.jpg


TC BAJDA Kroměříž přeje všem hráčům, trenérům, rodičům a všem příznivcům tenisu krásné prožití vánočních svátků a do nového roku 2019 hodně zdraví, štěstí a tenisové radosti


Informace z Tenisové školy.

Děti v nově otevřené Tenisové škole TC Bajda Kroměříž mají za sebou první půlrok tréninků. Zatímco v jarní části děti dělaly první tenisové krůčky zejména formou her a soutěží, podzimní výuka byla již zaměřená i na pilování techniky tenisových úderů. S antukovou sezonou se děti rozloučily na mimořádném podzimním závěrečném tréninku, který proběhl ve znamení soutěží, her a malých odměn pro děti.

Kapacita Tenisové školy byla ve všech částech zcela naplněná (jarní část 32 dětí, podzimní část 26 dětí). 4 děti již přešly do závodního tenisu.

Koncem října byla zahájena zimní halová část Tenisové školy, ve které děti pokračují v trénincích v tělocvičnách na kroměřížských školách – informace ZDE

Fotky z tenisové školy


V tenisovém areálu na Bajdě se konal nábor dětí do Tenisové školy.

V tenisovém areálu TC BAJDA Kroměříž se dne 24.4. 2018 uskutečnil nábor dětí do nově otevřené Tenisové školy. Byl určen dětem ve věku 6-9 let. „Jednalo se o nábor do jarní části tenisové školy. Zájem ze strany dětí a rodičů o tenisovou školu byl opravdu velký a mrzí nás, že jsme kvůli omezené kapacitě kurtů v areálu a trenérů mohli přijmout max. 30 dětí. Akce se vydařila. Kluboví trenéři pod vedením šéftrenéra Petra Gregora si pro děti připravili trénink plný zábavy a her a děti odcházely s úsměvem a malou sladkou odměnou. Naší snahou je, aby se děti naučily dobře hrát tenis, sportovně se rozvíjely a měly možnost aktivně trávit volný čas,“ řekla vedoucí mládežnického a závodního tenisu TC Bajda Kroměříž Dagmar Vodáková. Dodala, že děti po ukončení jarní části mohou na tenisovou výuku navázat v podzimní části Tenisové školy po letních prázdninách. Talentované děti časem mohou přejít do přípravky závodního tenisu nebo se věnovat tenisu jen na rekreační úrovni.

V období letních prázdnin mohou děti přihlásit do tenisového kempu Tenis – angličtina, který se bude konat v areálu TC Bajda Kroměříž v termínu 30.7. – 3.8. 2018.

Fotky z náboru dětí do Tenisové školy a podrobné informace o činnosti klubu naleznete na stránkách www.tcbajda.cz.

Ostatní fotky najdete ve fotogalerii